KOMPUTERY LAPTOPY AKCESORIA SERWIS
emailsklep@pcmax.com.pl telefon55 642-82-18 telefon52208467

Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-SC/UPC MM 50/125 OM4 10m

KOD PRODUKTU: SPQTOKPS0690
KATEGORIA: Sieci światłowodowe
PODKATEGORIA: Patchcordy światłowodowe
PRODUCENT: Qoltec
DOSTĘPNOŚĆ: 2

cena: 67.33,- z VAT

Dodaj produkt do koszyka Drukuj ulotkę produktu
OPIS TECHNICZNY PRODUKTU:
ProducentQoltec
Nazwa typuSieci -elementy instalacji i okablowanie
Opis ogólnyPatchcord światłowodowy
Rodzaj produktu sieciowegoOkablowanie
Typ przewoduŚwiatłowód wielomodowy 50/125
Typ powłokiLSZH
Kategoria kablaOM4
Długość kabla10 m
Informacje dodatkoweRodzaj złączy: SC/UPC - SC/UPC
Informacje dodatkoweStraty odbiciowe: 35-39db
Informacje dodatkoweElement wzmacniający: Włókna aramidowe
Informacje dodatkoweŁatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych.
Informacje dodatkoweAramidowa i wytrzymała membrana
Informacje dodatkoweRodzaj patchcorda: Wielomodowy
Informacje dodatkoweŚrednica kabla: 3.0 mm
Informacje dodatkoweTłumienie: <0.3 db
Okres rękojmi w miesiącach24
PROJEKT I REALIZACJA PCMAX.
PCMAX ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ZMIANY CEN. stat4u