KOMPUTERY LAPTOPY AKCESORIA SERWIS
emailsklep@pcmax.com.pl telefon55 642-82-18 telefon52208467

Terminal sieciowy optyczny TP-LINK TX-6610 GPON 1xRJ45-1GB 1xSC/UPC

KOD PRODUKTU: SPTPPNBZG010
KATEGORIA: Sieci światłowodowe
PODKATEGORIA: Pasywne sieci optyczne (PON)
PRODUCENT: TP-LINK
DOSTĘPNOŚĆ: 1

cena: 155.67,- z VAT

Dodaj produkt do koszyka Drukuj ulotkę produktu
OPIS TECHNICZNY PRODUKTU:
ProducentTP-LINK
Nazwa typuSieci -urządzenia przewodowe
Opis ogólnyTerminal sieciowy optyczny TP-LINK TX-6610 GPON 1xRJ45-1GB 1xSC/UPC
Architektura sieci LANGigabit Ethernet
Ilość portów2
Ilość portów 1000 Mbps (RJ45)1 szt.
Port PoENie
Inne portyPort SC/UPC GPON
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normamiIEEE 802.3
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normamiIEEE 802.3u
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normamiIEEE 802.1q
Rodzaj urządzenia przewodowegoOptyczny terminal sieciowy
Wymiary [G x S x W] (mm)37,9 x 102,7 x 106,9
Informacje dodatkowePrędkość transmisji: Wysyłanie:1,244Gb/s; Pobieranie:2,488Gb/s
Informacje dodatkoweOdległość: 0~ 20Km
Informacje dodatkoweStandardy GPON: ITU-T G.984.1, G.984.2, G.984.3, G.984.4
Informacje dodatkoweModuł optyczny: Klasa C+
Informacje dodatkoweOdbiornik: APD-TIA
Informacje dodatkoweTransmiter: Laser DFB
Informacje dodatkoweDługość fali: Wysyłanie:1310nm; Pobieranie:1490nm
Informacje dodatkoweZasilanie: 9VDC/0,6A
Informacje dodatkoweCertyfikaty: CE, FCC, RoHS
Okres rękojmi (gwarancji) w miesiącach60
PROJEKT I REALIZACJA PCMAX.
PCMAX ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ZMIANY CEN. stat4u