KOMPUTERY LAPTOPY AKCESORIA SERWIS
emailsklep@pcmax.com.pl telefon55 642-82-18 telefon52208467
STRONA GŁÓWNA > Sieci przewodowe
Sieci przewodowe [3112]
Sortowanie wedlug: nazwy, ceny, producenta,
Wyświetl tylko produkty producenta: brak
Produktów na stronie: 25, 50, 75, 100,

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125,

Moduł zasilający HPE A58x0AF 650W AC (JC680A)

koszykcena: 1 677.92,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł UBIQUITI UF-SM-10G Single-Mode 10Gb/s SFP+ 2xLC (2 szt.) OEM

koszykcena: 416.04,- z VAT Dostępność:  3
Moduł UBIQUITI UF-SM-10G Single-Mode 10Gb/s SFP+ 2xLC (2 szt.)

koszykcena: 427.06,- z VAT Dostępność:  3
Moduł UBIQUITI UF-MM-1G Multi-Mode 1.25Gb/s SFP 2xLC (2 szt.)

koszykcena: 93.68,- z VAT Dostępność:  1
Moduł UBIQUITI UF-MM-10G Multi-Mode 10Gb/s SFP+ 2xLC (2 szt.)

koszykcena: 184.60,- z VAT Dostępność:  13
Moduł Transceiver Intellinet MiniGBIC/SFP+ 10GBase-T RJ45 10 Gigabit

koszykcena: 1 717.87,- z VAT Dostępność:  1
Moduł SFP TP-Link TL-SM321B dwukierunkowy, WDM, 1000Base-BX

koszykcena: 95.14,- z VAT Dostępność:  2
Moduł SFP Planet MGB-TSX 1-Port SFP SX/LX Multi Mode 550m

koszykcena: 92.55,- z VAT Dostępność:  2
Moduł SFP Planet MFB-TSB 1-Port SFP 1310 nm TX 2km

koszykcena: 177.71,- z VAT Dostępność:  1
Moduł SFP Planet MFB-TSA 1-Port SFP 1310 nm TX 2km

koszykcena: 148.78,- z VAT Dostępność:  1
Moduł SFP D-Link DEM-311GT 1-Port SFP SX Multi Mode 550 m

koszykcena: 234.19,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł SFP D-Link DEM-310GT 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)

koszykcena: 294.81,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł Netgear AMX761 10GBASE-SR SFP+ LC duplex 50/125µm

koszykcena: 1 611.79,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł Netgear AGM731F 1000BASE-SX SFP LC ProSafe

koszykcena: 683.29,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł MiniGBIC TP-Link TL-SM311LS

koszykcena: 84.89,- z VAT Dostępność:  2
Moduł MiniGBIC TP-Link TL-SM311LM

koszykcena: 84.89,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł MiniGBIC Intellinet SFP+ SR LC Wielomodowy 850nm

koszykcena: 214.91,- z VAT Dostępność:  5
Moduł MiniGBIC Intellinet SFP+ LR LC Single-Mode 1310nm

koszykcena: 467.01,- z VAT Dostępność:  2
Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LX LC Single-Mode 21km RX1310/TX1550

koszykcena: 145.83,- z VAT Dostępność:  2
Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LX LC Single-Mode 10km

koszykcena: 110.77,- z VAT Dostępność:  1
Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LC Single-Mode 20km

koszykcena: 141.62,- z VAT Dostępność:  3
Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LC MultiMode 550m

koszykcena: 134.61,- z VAT Dostępność:  1
Moduł MiniGBIC Edimax 1000Base-SX+ SFP Multi 1310nm 2km LC

koszykcena: 129.00,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł MiniGBIC Edimax 1000Base-SX SFP Multi 850nm 550m LC

koszykcena: 93.95,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł MiniGBIC Edimax 1000Base-LX SFP Single 1310nm 10km LC

koszykcena: 112.18,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125,

PROJEKT I REALIZACJA PCMAX.
PCMAX ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ZMIANY CEN. stat4u