KOMPUTERY LAPTOPY AKCESORIA SERWIS
emailsklep@pcmax.com.pl telefon55 642-82-18 telefon52208467
STRONA GŁÓWNA > Sieci przewodowe
Sieci przewodowe [3012]
Sortowanie wedlug: nazwy, ceny, producenta,
Wyświetl tylko produkty producenta: brak
Produktów na stronie: 25, 50, 75, 100,

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121,

Moduł HPE X120 1G SFP LC LX Transceiver (JD119B)

koszykcena: 899.57,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł HP X121 1G SFP LC SX Transceiver (J4858C)

koszykcena: 323.74,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł HP X121 1G SFP LC LX Transceiver (J4859C)

koszykcena: 461.50,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł HP X120 1G SFP LC SX Transceiver (JD118B)

koszykcena: 530.38,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł dwukierunkowy SFP, WDM TP-Link TL-SM321A

koszykcena: 154.29,- z VAT Dostępność:  3
Moduł Cisco SFP-H10GB-CU1M 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive

koszykcena: 250.72,- z VAT Dostępność:  1
Moduł Cisco MGBSX1-WS Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver

koszykcena: 413.28,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł Cisco GLC-SX-MMD-WS SFP Dual LC/PC connector, MMF 850nm

koszykcena: 865.13,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł Cisco GE-SX SFP Dual LC/PC connector, MMF 850nm

koszykcena: 936.77,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł Cisco GE SFP, LC connector, SX transceiver, MMF, 850nm, DOM

koszykcena: 376.08,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł Cisco GE SFP module, LC connector, LX/LH transceiver, MMF/SMF, 1310nm, DOM

koszykcena: 1 989.25,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł Cisco 10GBASE-SR SFP Module

koszykcena: 1 715.11,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł Cisco 10GBASE-LR SFP Module

koszykcena: 2 809.79,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł ATOP SFP-10G-LR-C 10GBASE-LR SFP

koszykcena: 562.06,- z VAT Dostępność:  10
Mikroskop ręczny złącz światlowodowych Qoltec | 200x

koszykcena: 325.11,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Media konwerter WDM Fast Ethernet TP-Link MC112CS

koszykcena: 114.98,- z VAT Dostępność:  1
Media konwerter WDM Fast Ethernet TP-Link MC111CS

koszykcena: 113.58,- z VAT Dostępność:  4
Media konwerter TP-Link MC210CS jednomodowy

koszykcena: 147.40,- z VAT Dostępność:  3
Media konwerter TP-Link MC200CM wielomodowy 1000 Mb/s 550m

koszykcena: 147.23,- z VAT Dostępność:  2
Media konwerter TP-Link MC110CS jednomodowy

koszykcena: 120.59,- z VAT Dostępność:  1
Media konwerter TP-Link MC100CM wielomodowy

koszykcena: 113.58,- z VAT Dostępność:  6
Media konwerter TP-Link GB, Ethernet MC220L

koszykcena: 96.75,- z VAT Dostępność:  3
Media konwerter Planet XT-705A 10GB RJ45->10GB R SFP+

koszykcena: 662.63,- z VAT Dostępność:  1
Media konwerter Planet VC-231 VDSL2 100Mb/s

koszykcena: 406.39,- z VAT Dostępność:  4
Media konwerter Planet VC-201A VDSL2 100Mb/s

koszykcena: 402.26,- z VAT Dostępność:  3

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121,

PROJEKT I REALIZACJA PCMAX.
PCMAX ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ZMIANY CEN. stat4u