KOMPUTERY LAPTOPY AKCESORIA SERWIS
emailsklep@pcmax.com.pl telefon55 642-82-18 telefon52208467
STRONA GŁÓWNA > Sieci przewodowe > Akcesoria do Switchy i konwertery
Sieci przewodowe / Akcesoria do Switchy i konwertery [60]
Sortowanie wedlug: nazwy, ceny, producenta,
Wyświetl tylko produkty producenta: brak
Produktów na stronie: 25, 50, 75, 100,

1, 2, 3,

Zasilacz PoE Cisco AIR-PWRINJ6

koszykcena: 362.31,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Zabezpieczenie Ubiquiti ETH-SP

koszykcena: 60.01,- z VAT Dostępność:  2
Moduł zasilający HPE A58x0AF 650W AC (JC680A)

koszykcena: 1 591.13,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł OPTIC-SFP-S-85DLC03D SFP+ 10G Dual LC MM 300m 850nm

koszykcena: 155.67,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł MiniGBIC TP-Link TXM431-SR SFP+ LC 10GBase-SR

koszykcena: 1 409.28,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł MiniGBIC TP-Link TXM431-LR SFP+ 10GBase-LR

koszykcena: 2 168.10,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł MiniGBIC TP-Link TL-SM311LS

koszykcena: 159.80,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł MiniGBIC TP-Link TL-SM311LM

koszykcena: 147.23,- z VAT Dostępność:  1
Moduł miniGBIC Edimax 1000Base-ZX SFP Single 1550nm 70km LC

koszykcena: 960.19,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł miniGBIC Edimax 1000Base-SX+ SFP Multi 1310nm 2km LC

koszykcena: 402.26,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł miniGBIC Edimax 1000Base-SX SFP Multi 850nm 550m LC

koszykcena: 166.69,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł miniGBIC Edimax 1000Base-LX SFP Single 1310nm 10km LC

koszykcena: 206.64,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł miniGBIC Edimax 1000Base-LHX SFP Single 1310nm 30km LC

koszykcena: 680.53,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł HPE X711 Front (Port Side) to Back (Power Side) Airflow High Volume Fan Tray (JG552A)

koszykcena: 1 040.09,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł HPE X130 10G SFP+ LC LR Transceiver (JD094B)

koszykcena: 2 640.49,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł HPE X120 1G SFP LC LX Transceiver (JD119B)

koszykcena: 688.80,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł HP X121 1G SFP LC SX Transceiver (J4858C)

koszykcena: 290.67,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł HP X121 1G SFP LC LX Transceiver (J4859C)

koszykcena: 509.71,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł HP X120 1G SFP LC SX Transceiver (JD118B)

koszykcena: 519.36,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł dwukierunkowy SFP, WDM TP-Link TL-SM321A

koszykcena: 223.17,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł Cisco GE SFP, LC connector, SX transceiver, MMF, 850nm, DOM

koszykcena: 360.93,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł Cisco GE SFP module, LC connector, LX/LH transceiver, MMF/SMF, 1310nm, DOM

koszykcena: 1 947.93,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł Cisco 10GBASE-SR SFP Module

koszykcena: 1 671.03,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł Cisco 10GBASE-LR SFP Module

koszykcena: 2 749.71,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł ATOP X121 1G SFP LC LX Transceiver (J4859C-C)

koszykcena: 87.82,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU

1, 2, 3,

PROJEKT I REALIZACJA PCMAX.
PCMAX ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ZMIANY CEN. stat4u