KOMPUTERY LAPTOPY AKCESORIA SERWIS
emailsklep@pcmax.com.pl telefon55 642-82-18 telefon52208467
STRONA GŁÓWNA > Sieci przewodowe > Zasilacze sieciowe PoE
Sieci przewodowe / Zasilacze sieciowe PoE [26]
Sortowanie wedlug: nazwy, ceny, producenta,
Wyświetl tylko produkty producenta: brak
Produktów na stronie: 25, 50, 75, 100,

1, 2,

Zestaw adapterów Tp-Link TL-POE200 PoE

koszykcena: 103.76,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Zasilacz UBIQUITI POE-50-60W Passive PoE 50V 1.2A 60W Gigabit

koszykcena: 73.19,- z VAT Dostępność:  10
Zasilacz UBIQUITI POE-24-AF5X Passive PoE 24V 1.0A 24W Gigabit

koszykcena: 67.33,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Zasilacz UBIQUITI Passive PoE 48V 24W 0.5A Gigabit

koszykcena: 67.33,- z VAT Dostępność:  13
Zasilacz UBIQUITI Passive PoE 48V 0.5A z uziemieniem

koszykcena: 59.48,- z VAT Dostępność:  1
Zasilacz UBIQUITI Passive PoE 48V 0.5A Giga POE-48-24W-G Oem

koszykcena: 73.19,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Zasilacz UBIQUITI Passive PoE 24V 1A z uziemieniem

koszykcena: 56.43,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Zasilacz UBIQUITI Passive PoE 24V 0.5A 12W z uziemieniem

koszykcena: 38.13,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Zasilacz UBIQUITI Passive PoE 24V 0.5A 12W Gigabit

koszykcena: 51.86,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Zasilacz UBIQUITI Passive PoE 24V 0.5A 12W Gigabit

koszykcena: 57.96,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Zasilacz UBIQUITI Passive PoE 15V 0.8A z uziemieniem

koszykcena: 35.08,- z VAT Dostępność:  8
Zasilacz UBIQUITI Passive PoE 15V 0.8A z uziemieniem

koszykcena: 36.60,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Zasilacz UBIQUITI EP-54V-150W

koszykcena: 322.36,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Zasilacz PoE Tenda PoE30G-AT Gigabit PoE injector, 30W, 1x LAN Poe, 1x LAN

koszykcena: 95.14,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Zasilacz PoE Tenda PoE15F 10/100 Mbps PoE injector, 15W, 1x LAN PoE, 1x LAN

koszykcena: 56.43,- z VAT Dostępność:  3
Zasilacz PoE PSE 802.3af DIGITUS wyj. 48V 15,4W

koszykcena: 96.75,- z VAT Dostępność:  5
Zasilacz PoE (Injector) TP-Link TL-POE150S 2xRJ45 15.4W

koszykcena: 95.14,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Zasilacz PoE DIGITUS pasywny 1xR J45 1xDC 1xPoE

koszykcena: 13.28,- z VAT Dostępność:  2
Moduł Ubiquiti UF-MM-1G Multi-Mode 1.25Gb/s SFP 2xLC (2 szt.) OEM

koszykcena: 77.58,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł Ubiquiti UF-MM-1G Multi-Mode 1.25Gb/s SFP 2xLC (2 szt.)

koszykcena: 89.29,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł Ubiquiti UF-MM-10G Multi-Mode 10Gb/s SFP+ 2xLC (2 szt.)

koszykcena: 177.71,- z VAT Dostępność:  2
Moduł UBIQUITI EP-54V-150W-DC

koszykcena: 323.74,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Moduł UBIQUITI EP-54V-150W-AC

koszykcena: 848.60,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Kable pasywne PoE Digitus (RJ45,DC 5,5mm)

koszykcena: 19.83,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU
Adapter Poe Injector pasywny Gembird kit UTP 0.15m

koszykcena: 12.30,- z VAT Dostępność:  BRAK TOWARU

1, 2,

PROJEKT I REALIZACJA PCMAX.
PCMAX ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ZMIANY CEN. stat4u